Jesteśmy na:
 • akumulatory wrocław

  Akumulatory FIAMM Fabryczny ORYGINAŁ
  FIAMM Titanium PRO 75Ah 730A cena: 349zł
  Wrocław ul. Wronia 2a

 • akumulatory wrocław

  Varta Silver 74Ah 750A cena: 349zł
  Varta BLUE 95Ah 830A Japan L/P+ cena: 449zł

 • akumulatory wrocław

  Akumulator BOSCH AGM Start Stop
  Najwyższa jakość w przystępnej cenie!

 • akumulatory wrocław

  Zapraszamy do SKLEPU ONLINE!
  - akumulatory do UPS alarmów... AGM / VRLA

 • akumulatory wrocław

  CENTRA PLUS oraz Centra Futura
  Najniższe ceny we Wrocławiu...
  Centrum Sprzedaży Doradztwa Montażu...
  tel: 660 066 661

 • akumulatory wrocław

  Akumulator z 36msc GWARANCJĄ
  Starline

 • akumulatory wrocław

  Akumulatory AUTOPART GOLD
  -akumulator klasy PREMIUM

 • akumulatory wrocław

  Akumulatory BARS Premium.
  Wrocław ul Wronia 2a boczna BRUCKNERA w kierunku CH KORONA.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Regulamin

I. Sprzedawca.
Adres: "JG ENTERPRISES" Wronia 2a, 51-417 Wrocław, REGON: 161558013, NIP: 747-181-47-05
Firma zarejestrowana została w ewidencji działalności gospodarczej.
Sklep prowadzi sprzedaż produktów tylko i wyłącznie w naszym sklepie firmowym ul. Wronia 2a, 51-417 Wrocław.
II. Zamówienia
 Można składać przez stronę Allegro lub telefonicznie 66 00 6666 1. W celu złożenia zamówienia(rezerwacji towaru) wystarczy zadzwonić                                  pod numer 66 00 6666 1 lub przez ALLEGRO kliknąć „KUP TERAZ” następnie wypełnić formularz.                                                                                               Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
III. Realizacja zamówienia złożonego przez Allegro następuje, po dotarciu e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Towar zostaje zarezerwowany dla Kupującego do czasu jego odbioru osobistego. Na miejscu Kupujący ma pełne prawo zdecydować o zakupie lub anulowaniu zamówienia.
IV. Czas realizacji zamówienia.
-towar do odbioru przez klienta zostaje przygotowany na miejscu- sprzedaż/rozliczenie/odbiór osobisty pod adresem "JG ENTERPRISES" Wronia 2a, 51-417 Wrocław
V. Po skompletowaniu zamówienia towar oczekuje w magazynie na odbiór przez Kupującego.
-kupujący jest niezwłocznie w godzinach pracy sklepu tj. pon-pt 9:30-18:00 sob. 10:00-14:30 informowany mail lub telefonicznie o oczekującym towarze na odbiór.
VI. Termin otrzymania przesyłki – nie dotyczy
-sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej. Firmy kurierskie nie przyjmują do Spedycji Przesyłek, które naruszają przepisy prawa pocztowego do nich należą między innymi akumulatory zalane kwasem.
VII. W przypadku braku zamówionych towarów Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane. Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany.
VIII. Oferowane produkty i usługi.
Wszystkie ceny i zawierają podatek VAT, podawane są w polskich złotych.. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie oraz wprowadzania nowych towarów odpowiadając na zapotrzebowanie Klienta, organizację promocji na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
IX. Promocje.
O promocjach oraz wyprzedażach Kupujący zostanie poinformowany na aukcjach do tego wyznaczonych. W w/w aukcjach przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje zgodnie z pkt III, IV, V,aż do wyczerpania zapasów objętych taką formą sprzedaży.
Produkty które oferujemy posiadają GWARANCJĘ jakości. Klient ma pełne prawo przyjść do sklepu Adres: "JG ENTERPRISES" Wronia 2a, 51-417 Wrocław, REGON: 161558013, NIP: 747-181-47-05 osobiście oglądnąć/dotknąć/zdecydować o zakupie oferowanego towaru.
Wszystkie towary dostępne w sklepie są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
X. Płatność.
Za zamówione towary Kupujący może zapłacić osobiście w sklepie Adres: "JG ENTERPRISES" Wronia 2a, 51-417 Wrocław, REGON: 161558013, NIP: 747-181-47-05 otrzymując dowód zakupu (faktura/paragon)
XI. Wysyłka i koszt dostawy.
zgodnie z pkt VI
XII. Umowa kupna - sprzedaży.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).
XIII. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
XIV. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
XV. Ochrona danych osobowych.
 Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim
XVI. Zwrot towaru.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie on-line bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania wysłanej przez nas przesyłki zgodnie z pktVI. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, nie był zamontowany (dotyczy artykułów elektrycznych, elektronicznych) jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem wymaganą przez przepisy księgowe do dokonania ewentualnego zwrotu gotówki lub korekty na dokumentach sprzedaży Zwrot/korektę do paragonu zgodnie z przepisami ordynacji podatkowej można dokonać do końca miesiąca w którym został wystawiony paragon lub FV(msc zaistnienia obowiązku podatkowego). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.                                                                                                                                                          XVII. Reklamacje. Kompletny towar tj.np. Akumulator zalany elektrolitem wraz z kartą producenta numerem seryjnym oraz dowodem zakupu dołączonym do  w/w karty. Karta zawiera warunki korzystania oraz postępowanie reklamacyjne. Dane/nr seryjne towaru. W przypadku akumulatorów wymagane przez producenta informacje o pojeździe w którym dany akumulator będzie eksploatowany. Gwarantem rozpatrującym reklamacje jest zawsze producent.


StronaWWW:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej stronie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży. Mimo dołożenia wszelkich starań, by informacje publikowane na stronie były prawdziwe oraz dokładne, właściciel strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub prawdziwość jakichkolwiek informacji zawartych na stronie w/w. Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej kolory przedstawione na stronie mogą różnić się od kolorów rzeczywistych. Informacje cenowe dotyczące prezentowanych produktów niezależnie od tego, czy umieszczone na stronie, czy udzielone za jej pośrednictwem, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny.