Jesteśmy na:
 • akumulatory wrocław

  Akumulatory FIAMM Fabryczny ORYGINAŁ
  FIAMM Titanium PRO 75Ah 730A cena: 349zł
  Wrocław ul. Wronia 2a

 • akumulatory wrocław

  Varta Silver 74Ah 750A cena: 349zł
  Varta BLUE 95Ah 830A Japan L/P+ cena: 449zł

 • akumulatory wrocław

  Akumulator BOSCH AGM Start Stop
  Najwyższa jakość w przystępnej cenie!

 • akumulatory wrocław

  Zapraszamy do SKLEPU ONLINE!
  - akumulatory do UPS alarmów... AGM / VRLA

 • akumulatory wrocław

  CENTRA PLUS oraz Centra Futura
  Najniższe ceny we Wrocławiu...
  Centrum Sprzedaży Doradztwa Montażu...
  tel: 660 066 661

 • akumulatory wrocław

  Akumulator z 36msc GWARANCJĄ
  Starline

 • akumulatory wrocław

  Akumulatory AUTOPART GOLD
  -akumulator klasy PREMIUM

 • akumulatory wrocław

  Akumulatory BARS Premium.
  Wrocław ul Wronia 2a boczna BRUCKNERA w kierunku CH KORONA.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Szeroka oferta akumulatorów - Sklep Wrocław

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akumulatory Wrocław ZAPRASZA do zapoznania się z ofertą na akumulatory samochodowe i nie tylko. Do wyboru 16 marek różnego typu akumulatorów. Wysoka jakość przy zachowaniu przystępnej ceny. Pełna profesjonalna obsługa klienta. Pomoc, doradztwo, serwis akumulatorów. Jesteśmy SKLEPEM Specjalistycznym z długoletnim doświadczeniem w branży akumulatorowej.

Akumulatory_Wrocław

Akumulatory samochodowe Wrocław - interesuje Cię specjalistyczny sklep z akumulatorami?

Części do aut osobowych i ciężarowych, oleje i smary samochodowe oraz Serwis KLIMATYZACJI samochodowej. Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą. Specjalista w branży akumulatorowej. Akumulatory jakie posiadamy w ofercie to : akumulator FIAMM, Akumulatory Varta Silver, Akumulator BOSCH Wrocław, V-MAX Exide, Voltmaster Centra Futura Akumulatory Duracell Wrocław, Obtim HI, BARS Silver, Bars Premium, Banner, WORLD BATT, FIREBALL, FORSE, WESTA, Optima, MOLL, LOXA, TAB, TOPLA, DEKA, JENOX, Energizer, Starline TUBORG itd... Najlepsze CENY!!! Najwyższa Jakość www.akumulatorywroclaw.pl , www akumulatory Wrocław, akumulatory samochodowe akumulatory do samochodu. Szukasz ceny akumulatorów do diesla ? Zadzwoń i zapytaj tel +48 660 066 661 lub przyjedź Wrocław ul.Wronia 2a (boczna Brucknera w kierunku CH korona za meblami POLONIA / Jusk)

Trzy główne typy Akumulatorów to akumulatory samochodowe: -w tradycyjnej technologii z elektrolitem w formie płynnej. - technologii AGM, EFB. - technologii ECM. Tradycyjna technologia kwasowo-ołowiowa stosowana jest powszechnie, głównie w pojazdach bez skomplikowanych układów elektrycznych. Technologie AGM stosuje się głównie w pojazdach intensywnie eksploatowanych oraz hybrydowych. Technologia ECM to rozwinięcie tradycyjnego akumulatora dla aut z systemem START-STOP.

Dopasuj akumulator do samochodu. Zwróćmy uwagę na: Prąd rozruchowy- im wyższy, tym większe szanse na uruchomienie samochodu zimą. Pojemność akumulatora- równa lub trochę wyższa od zaleceń producenta. Zwróćmy uwagę na to ile dziennie pokonujemy kilometrów… Jeśli jeździsz bardzo dużo na długich odcinkach możesz pozwolić sobie na akumulator o wyższej pojemności. Jeśli jeździsz bardzo mało lub często gasisz auto lepiej wybrać akumulator o niższej pojemności niż zalecane. Nie należy wybierać zbyt dużych pojemności, przy małej eksploatacji pojazdu, może to skutkować ciągłym niedoładowaniem akumulatora, a co za tym idzie zniszczeniem go. akumulatory bosch Wrocław

Zwróć uwagę na rozmieszczenie biegunów akumulatora, lewy plus/lewy minus/prawy plus/prawy minus oraz ich wymiary. W niektórych pojazdach jest to bez znaczenia, ze względu na łatwość montażu i umiejscowienia przewodów +/-. Wymiary akumulatora trzeba dobierać tak, żeby nie były większe od miejsca na niego przeznaczonego.

Zwróć uwagę przy zakupie akumulatora na producenta oraz okres gwarancji 12msc/24msc/36msc, dodatkowe pakiety asistance lub pakiety Gwarancja PLUS+ które umożliwiają stałe monitorowanie samego akumulatora, ale i układów elektrycznych w pojeździe, aby uniknąć awarii powodujących zniszczenie akumulatora, to dobry dodatek do zakupu, który i tak nas nic nie kosztuje.

PŁATNOŚĆI: Do każdego zakupu dołączamy paragon lub fakturę VAT. Płatność GOTÓWKA lub KARTA. Przy odbiorze akumulatora należy zdać zużyty akumulator (przepis z Art.21 Ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz opłacie produktowej i depozytowej, Dziennik ustaw 63 poz. 639 z dn. 11.05.2001r.). W przypadku braku akumulatora pobierana jest kaucja w wysokości 30 zł. Ewidencjonowana i potwierdzana (przyjęcie/zwrot) odpowiednią dokumentacją.

Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorcą stosującym zasadę uczciwej konkurencji. Dlatego żadne zmowy cenowe nie dotyczą naszej działalności. Art. 6.1. Zakazane są porozumienia, których celem lub skutkiem jest wyeliminowanie, ograniczenie lub naruszenie w inny sposób konkurencji na rynku właściwym,polegające w szczególności na: 1) ustalaniu, bezpośrednio lub pośrednio, cen i innych warunków zakupu lub sprzedaży towarów; Ustawa z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2007 r. Nr 50, poz. 331 ze zm.)

Aktualności

Akumulatory rolnicze do aut dostawczych oraz ciężarowych - w ofercie nowa linia wysokiej jakości akumulatorów BARS PREMIUM - Zapraszamy!

akumulatory_wroclaw_akumulator_bars_premium_akumulatory_rolniczy_ciezarowy

ARCTICA- najwyższa jakość w przystępnej cenie. Szeroka gama akumulatorów ARCTICA od 35Ah- 100Ah w ofercie.

"arctica_akumulator'Akumulatory motocyklowe oferta Wrocław. Zapraszamy!

akumulatory motocyklowe wroclawAkumulatory samochodowe Wrocław. Zapraszamy!

oleje_silnikowe_wroclaw